Obóz Zerowy Wydziału Fizyki UW 2021 – 12 prac studenta FUW

220453475_240557674568348_631642844879922583_nWSZYSTKIE MIEJSCA ZAJĘTE
-REJESTRACJA na listę rezerwową na końcu opisu-
Jest rok 50. przed naszą erą. Cała Galia została podbita przez Rzymian… Cała? Nie! Jedna, jedyna osada, zamieszkała przez nieugiętych Galów, wciąż stawia opór najeźdźcom i uprzykrza życie legionom rzymskim stacjonującym w obozach Rabarbarum, Akwarium, Relanium i Delirium…*Tymczasem w Rzymie*

- …moim zdaniem nadszedł właściwy moment, żeby ocenić sytuację w sposób realny. Jeśli przyszli studenci są przeciwko nam, jesteśmy zgubieni. Poszukując najlepszego rozwiązania tej sytuacji, mmm, niezwykle zawiłej i dramatycznej, doszedłem do następującego wniosku:
NIC NIE ZDOŁAMY ZROBIĆ PRZECIWKO STUDENTOM
Przyjmijmy założenie, że nie są to studenci, a kandydaci na studia. I co z tego wynika? Sytuacja i tak jest beznadziejna.
– STUDENCI? KANDYDACI? Udowodnię, wam że ci ludzie są śmiertelnikami, zwykłymi śmiertelnikami
-Jak udowodnisz, że ci ludzie nie są prawdziwymi studentami, o, Cezarze?
– Pojadę do nich, każę im wykonać kilka zadań do których zdolni są tylko studenci. Jeśli to zrobią, przyjmę ich na FUW. Lecz jeśli okażą się ludźmi, a na pewno tak będzie, poznają co to jest gniew Cezara…
Alea iacta est.
Cezar rzuca wyzwanie przyjętym na studia. 12 zadań czeka na najśmielszych śmiałków pretendujących do tytułu studenta. Podbój jeziora ryńskiego, targi notatkowe czy Magnus Flanus Circus. Czy podejmiesz się zmagań?
quidquid Latine dictum sit, altum videtur
Witamy Was na kolejnej edycji Obozu Zerowego Wydziału Fizyki UW! Wyjazd ten, nie tylko pozwoli Wam się zintegrować przed rozpoczęciem roku akademickiego, ale będzie również ciekawą formą spędzenia wolnego czasu!
Jeśli chciałbyś/chciałabyś spędzić z nami wakacje nad mazurskim jeziorem, dołącz do nas!

Kiedy?
20-24.09.2021
Przewidywany czas wyjazdu: 13:00
Miejsce wyjazdu: Wydział Fizyki UW
Gdzie?
Ryn (Mazury), wyjazd z Warszawy
Koszt?
350zł, w tym 150 zł zaliczki
Termin rejestracji?
Nie może ciebie zabraknąć!
Formularz do rejestracji na listę rezerwową: https://forms.gle/D1hz7Jsyi2Tzczm56
UWAGA:
Obóz tylko dla studentów 1 roku Wydziału Fizyki UW, obóz dla wszystkich studentów znajduje się tutaj:
Nie może ciebie zabraknąć!
Śledźcie nasze media by być na bierząco.